გარემოს ეროვნული სააგენტოს ცნობით, დღეს - 27 მარტს ამინდი საქართველოში განპირობებული იქნება სამხრეთიდან გავრცელებული თბილი ჰაერის მასებით.
საქართველოში მოსალოდნელია: დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. ზოგან მცირე წვიმა. საქართველოში ზოგან იქროლებს ცვალებადი მიმართულების ზომიერი ქარი.
დასავლეთ საქართველოში - დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. ღამისა და დილის საათებში უმეტეს რაიონში წვიმა, ღამით მაღალ მთაში თოვლჭყაპი. ცვალებადი მიმართულების ქარი 10-15მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: დაბლობში ღამით +9, +14°, დღისით +20, +25°; მთაში ღამით +2, +7°, დღისით +17, +22°; მაღალ მთაში ღამით 0, +5°, დღისით +12, +17°.
აღმოსავლეთ საქართველოში - დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. ზოგან წვიმა, ღამით მაღალ მთაში თოვლი. ცვალებადი მიმართულების ქარი 8-13 მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: ბარში ღამით +4, +9°, დღისით +16, +21°; მთაში ღამით +2, +7°, დღისით +15, +20°; მაღალ მთაში ღამით -2, +3°, დღისით +8, +13°.
სოხუმი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +22°;
ბათუმი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +24°;
ქობულეთი: დილის საათებში მცირე წვიმა.. ჰაერის ტემპერატურა: +23°;
ქუთაისი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +24°;
ზუგდიდი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +24°;
ანაკლია: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +23°;
ოზურგეთი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +23;
ონი: დილის საათებში მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;
გორი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;
ცხინვალი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;
თბილისი: დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. უმეტესად უნალექოდ. ცვალებადი მიმართულების ქარი 8-13 მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: +21°;
მარნეული: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;
რუსთავი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +21°;
ახალციხე: მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;
ბორჯომი: მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;
ბაკურიანი: მცირე წვიმა. ჰაერის ტემპერატურა: +11°;
სტეფანწმინდა: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +9°;
თელავი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +17°.