ადამიანები საშოპინგოდ განსაკუთრებულ თარიღებს ელოდებიან: ახალი წელი, საგაზაფხულო დღეები, Back To School და შავი პარასკევი. ამ ჩამონათვალს ერთი წლის წინ ექსტრა დღე დაემატა, რაც საშუალებას გაძლევს დიდი ხნის გამოუთქმელი და wishlist-ში დარჩენილი სურვილები აისრულო. დააგულე, სასურველი პროდუქტები, რომ არ გამოგრჩეს extra ფასდაკლება.
რა არის ექსტრა დღე?
extra-ს დაბადების დღე - 28 თებერვალს ყველაზე დიდი ქართული ონლაინ მაღაზია 5 წლის ხდება. სწორედ ამ დღეს თითოეული მომხმარებელი გამოიყენებს შესაძლებლობას იშოპინგოს განსაკუთრებული ფასდაკლებებით.
ექსტრა დღე 2024 წელს პირველად აღნიშნა ბრენდმა და საკუთარ დაბადების დღეზე მომხმარებლებს განსაკუთრებული 60% +30% ფასდაკლება შესთავაზა. თებერვლის ბოლოს მთელი საქართველოს მასშტაბით მომხმარებლებმა extra შეთავაზებებით ისარგებლეს და ამანათები სახლის კართან მიიღეს.
“ექსტრა დღე ჩვენი ბრენდისთვის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი თარიღია. გვინდა, რომ ჩვენს დაბადების დღეზე,თებერვლის ბოლო დღეს, 28 თებერვალს, მომხმარებლებმა სურვილები აისრულონ, იპოვონ ყველაფერი, რაც სჭირდებათ და განსაკუთრებულ ფასად იშოპინგონ”, - ამბობს extra-ში.
რა გეგულება extra-ზე?
- ექსტრაზე 150 000-მდე პროდუქტი გეგულება: ტექნიკა, ბაღი და ეზო, სათამაშოები, ინდუსტრიული ინვენტარი, ბავშვთა სამყარო, მოდის სამყარო, ცხოველთა სამყარო, სილამაზე და თავის მოვლა და სხვა.
- უფასო მიტანა მთელი საქართველოს მასშტაბით.
- extra გატანის წერტილი - ახლა უკვე შეგიძლია თავად გაიტანო ამანათი სასურველი წერტილიდან.
- განსაკუთრებული ფასდაკლებები და დამატებითი შეთავაზებები.
გამოიყენე extra შესაძლებლობა, იშოპინგე განსაკუთრებული ფასდაკლებებით.